دفاتر محترم لطفاٌ به موارد زیر توجه نمایید:

1-صرفا تاییدیه تحصیلی هایی که  از تاریخ1396/7/17ساعت 14 به بعد ثبت شده باشند، را می توان با قرار داد 450 ارسال کرد.

2-از تاریخ 1396/7/17کلیه مرسولات پستی مربوط به تاییدیه تحصیلی با قرارداد450 ارسال می گردد و در صورتی که دفاتر پیشخوان دولت مرسولات را به اشتباه با قرار داد 446 ارسال نمایند به علت توضیع مرسولات و قرارگرفتن وجوه در خزانه، امکان باطل شدن وعودت مبلغ به دفاتر وجود ندارد.

 

 

3- چنانچه با پست جمهوری اسلامی جهت ارائه خدمات پستی قرارداد دارید، می بایست از منوی تنظیمات در منوی اصلی سامانه تاییدیه تحصیلی کانون (شروع) 5 رقم اول بارکد پستی دفتر خود را اعلام نمایید.  توجه کنید که تمام بارکدهای تولید شده توسط دفتر شما، دارای 5 رقم اول یکسان هستند.

4-وزن مرسوله را 1 گرم انتخاب کنید. نوع تاییدیه تحصیلی ( تاییدیه تحصیلی2) ، مقطع را به درستی و   قرارداد سراسری با کد 450 ثبت نمایید.

5-در صورتی که از صحت موارد فوق اطمینان دارید و هنگام ثبت با خطا مواجه میشوید در داخل فایل اکسل در پایگاه دانش در قسمت استعلام تحصیلی آموزش وپرورش (بخش اقدامات لازم در خصوص دریافت خطا در سامانه جامع قبول پست قرارداد 450 چیست؟ )، اطلاعات را تکمیل نموده و نسبت به ارسال سریع آن در درخواست جدید اقدام نمایید.

6-هر تاییدیه را به صورت جداگانه پست نمایید. با توجه به اینکه کد رهگیری برای پیگیری و اطلاع متقاضی پیامک خواهدشد، در سیستم امکان ثبت کد رهگیری تکراری وجود ندارد

دقت فرمایید پس از پست تاییدیه تحصیلی ، کد رهگیری صحیح را وارد نمایید.